Frequently Asked Questions

Can’t find here? Checkout our Help Center.
Sosyal medya boost nedir?
'Sosyal Medya Boost' demek dilimize uyarlandığı haliyle “Sanalizasyon”. Sanalizasyon; sosyal medya hesaplarının belirli bir kitleye sahip olduğunu varsayım olarak göstermek anlamına gelir. Varsayım (Sanalizasyon) olarak gösterilen profillerin görsel algı konusunu göze alarak, sosyal medya hesaplarının ulaşmak istedikleri hedeflere daha kolay ulaşabilmesi uygulamalarımızca her gün kanıtlanmaktadır.
Hesabım risk altında mı?
Panelimiz üzerinde verilen siparişlerin sosyal medya hesaplarına olan etkisini an ve an kayıt ediyor ve gözlemliyoruz. Bilmenizi isteriz ki panelimiz uygulamaya girdiği tarihten itibaren, kullanıcılarımız tarafından kötüye kullanım olmadığı sürece hesaplarda herhangi bir risk gözlemlemedik. Fakat oluşacak herhangi bir problemden dolayı panelimiz uygulamalarının hiçbir sorumluluğu almadığını bilmenizi isteriz.
Hesabıma etkisi nedir?
Panelimiz üzerinden vereceğiniz siparişlerde kontrollü ve düzenli bir şekilde ilerleme izlerseniz etkisini göreceğinizden emin olabilirsiniz. Birkaç örnek ile açıklamamız gerekirse; Instagram üzerinden paylaştığınız gönderiler “Keşfet” bölümüne çıkar. Bu, sizin gönderinizin daha fazla Instagram kullanıcısına ulaşmasınız sağlar. Bir diğer örnek, Youtube üzerinden paylaştığınız videolarda “Önerilenler” bölümünde sürekli gözükme olasılığınız artar. Bu, sizin video paylaşımınızın daha fazla Youtube kullanıcı tarafından görülmesine yardımcı olur.
Nasıl bakiye yüklerim?
Panelimiz üzerinden kayıt işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra sol tarafta bulunan menüden 'Bakiye Ekle' simgesine tıklayın ve adımları takip ederek bakiye yükleyin. Hesabınıza 7/24 bakiye yükleyebilirsiniz.
Destek talebi nasıl oluşturulur?
Panelimize giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan menüden 'Destek' butonuna tıklayın. Açılan sayfada destek talebi oluşturmak istediğiniz konu seçimini yapın. Daha sonra gerekli alanları doldurarak 'Destek Talebi Oluştur' butonuna tıklayın.